ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8146194
nr 814 6194
Förgylld med hundrelief, signerad, Gunhhild -96, 26x20
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2013
kl 19:37:08
100 kr
200 kr
200 kr